קורס מדריכי קטלבלס – שלב 1

פורסם ב 9.01.2013

 קורס מדריכי קטלבלס – שלב 1 

SNATCH – בית הספר לאימונים פונקציונלים, פותח את קורס מדריכי הקטלבלס

ימי שני ( 4 מפגשים ) 

 מה זה קטלבלס?

הקטלבלס היא משקולת מתכת בצורת כדור שאליו מחוברת ידית שמקורה ברוסיה. אימון הקטלבלס הוא אימון דינמי שבו מניפים, דוחקים ומניעים את המשקולת. האימון מצריך הפעלה של כל הגוף ומחייב שיתוף קבוצות שרירים רבות, מה שמדמה תנועה יומיומית ועוזר לפתח כישורי תנועה. המבנה הא-סימטרי של המשקולות מחייב את הגוף להתאמץ כדי לייצב אותן. מאחר שהאימון דינמי מאוד ומתבצע תוך תנועה אינטנסיבית, הוא תורם רבות לשיפור סיבולת לב ריאה. בנוסף עוזר האימון לפיתוח גמישות. באימון קטלבלס מפעילים קבוצות שרירים רבות במשותף, יחד עם פעילות אירובית אינטנסיבית במיוחד.

 למי מתאים האימון?

כל אדם בריא יכול להתאמן. יש מגוון רחב של משקלים וכל אחד מתחיל במשקל שמתאים למצב הכושר ולגילו. האימון נערך לרוב בקבוצות ובכל קבוצה יכולים להתאמן אנשים ברמות שונות כשכל אחד מהם יבצע את אותם תרגילים עם משקלים שונים וברמות עצימות שונות.

 למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד למדריכי כושר, מדריכי סטודיו, מורים לחינוך גופני, פיזיותרפיסטים, מורים לאומנויות לחימה וכל מדריך לאימון גופני שבמסגרת הכשרתו עבר שיעורי אנטומיה ופיזיולוגיה, ולכלל האוכלוסייה (כאשר להם תינתן תעודת השתתפות).

מה לומדים?

הקורס יתקיים ב-SNATCH – סטודיו לאימון פונקציונלי – בתל אביב ויכלול 4 מפגשים של

כ- 5 שעות אקדמאיות כ"א שבמסגרתם יועבר כל החומר הנדרש לשם העברת שיעורי קטלבלס.

הנפות:swing ,snatch ,clean ,jerk ,clean & jerk
תרגילי כוח: overhead squat, front squat press, push press
Turkish Get Up, Windmill

במהלך הקורס ילמדו החניכים להכיר את המערכות הביו מכניות הפועלות בגוף בזמן אימון פונקציונלי בכלל ובאימוני קטלבלס בפרט. בקורס יושם דגש על בנייה והתאמת תוכנית אימון למתאמנים בודדים ולקבוצה, תוך הקניית ידע בניתוח פרמטרים במרכיבי הכושר הגופני ובניית תוכנית אימון למתאמן. כמו כן יסקרו ההבדלים והשינוי התפיסתי בין אימון פונקציונלי לאימונים כושר אחרים, בדגש על הקטלבלס. בנוסף יוקנה ידע בשיטות שיווק של האימון לכלל המתאמנים ולמתאמנים אישיים.

מי מעביר את הקורס?

את הקורס מעביר עידן ודרריו, מדריך חדר כושר בכיר בעל נסיון רב, המייסד והבעלים של בית הספר והסטודיו לאימון פונקציונלי –  SNATCH . הנציג הישראלי וחבר בסגל ההדרכה הבינלאומי של ארגון הקטלבלס והאימונים הפונקציונלים הבינלאומי IKFF שבראשותו של סטיב קוטר

 מועד הקורס הקרוב – חד שבועי ימי שני

תחילת הקורס : 05/09/16

סיום הקורס : 26/09/16

שעות : 12:00-16:00

למסיימי הקורס תוענק תעודת מדריך קטלבלס מטעם

בית הספר לאימונים פונקציונלים – SNATCH 

מחיר הקורס

דמי הרשמה – 200 ₪

מחיר הקורס – 2200 ₪

15% הנחה ממחיר הקורס לנרשמים מראש עד לתאריך 30/08/16

ובנוסף 5 שיעורים מתנה לתרגול בSNATCH!

 דמי הרשמה – 200 ₪

מחיר הקורס – 1870 ₪

 katel september